Urodziny

Oferta urodzinowa

Zorganizuj dla swojego malucha niezapomniane przyjęcie urodzinowe!
Jaskinia solna oferuje do wyboru dwie opcje urodzin:
1) warsztatowe urodzinki – składają się z dwóch część i trwają łącznie ok. 120 minut:
  1. Część warsztatowa w recepcji (ok. 45 minut) dzieci przy pomocy osoby prowadzącej produkują kosmetyki solne (peeling solny, sól do kąpieli i stóp z dodatkiem naturalnych ziół i olejków lub musujące kule do kąpiel). Własnoręcznie wyprodukowane kosmetyki dzieci zabierają ze sobą do domu. Podczas warsztatów prowadzący opowiada o właściwościach soli, jej rodzajach i zastosowaniu w życiu codziennym człowieka oraz o ziołach używanych do produkcji kosmetyków.
  2. Druga część: Zabawy we wnętrzu groty solnej i poczęstunek. Grota solna jest wyjątkowym i bajkowym miejscem dla dzieci. Dzieci mają do dyspozycji wiaderka, łopatki, grabie itd. i chętnie używają własnej wyobraźni. W trakcie leczniczego seansu słuchają muzyki z odgłosami natury: szumu fal, wiatru, śpiewu ptaków. Pobyt w grocie solnej wpływa korzystnie nie tylko na schorzenia dróg oddechowych, alergie, poprawę odporności i kondycji dzieci, ale również sprzyja ich rozwojowi, wycisza, wyostrza koncentracje – co wspomaga procesy uczenia się i poznawania świata. W czystym zjonizowanym powietrzu występują lecznicze pierwiastki, których długofalowy brak lub niedobór może w przyszłości prowadzić do wielu groźnych schorzeń.
2) urodzinki w grocie solnej – gry i zabawy z animatorem, czas trwania ok. 120 minut
  • Podczas zabaw dla dzieci zapewniamy: fachową opiekę animatora, organizację zabaw i konkursów, dekorację sali urodzinowej i stołu, upominek od ,,groty solnej’’, smakołyki. Gry, zabawy, konkursy, tańce a wszystko w bajkowej scenerii groty solnej pod opieką wykwalifikowanego animatora!!! Gwarantujemy miłą atmosferę, niezapomniane wrażenia oraz wspaniałą, wzmacniającą zdrowie, bezpieczną zabawę. Takie urodziny na długo pozostaną w pamięci!!!

Na życzenie rodziców istnieje możliwość przygotowania dodatkowych atrakcji:
  • tort
  • pizza
  • malowanie twarzy
  • kawa i herbata dla rodziców

Na seans najlepiej zabrać dodatkowe jasne skarpetki, dla zapominalskich wydajemy ochraniacze na buty.